Навіть ті хто, начебто хочуть мати дітей вважають, що після весілля, або пак, після початку життя разом, потрібно деякий час не заводити дітей, а пожити «для себе». А теперішня ідеологія childfree має все більше і більше послідовників. В мене є друг неодружений за 30, він хоче дітей, але хвилюється що йому вже багато років, дівчини нема, а після одруження «хотілося б декілька років пожити для себе». До народження Аліси мені було всерівно, ну не хочете ви запарюватись з підгузками — та будь ласка, кожному своє. Зараз моє відношення змінилося.

Що я хотіла б сказати таким людям. ЖИВІТЬ ДЛЯ СЕБЕ! Ті хто ще вагається та думає над цим питанням – думайте вдвічі, а то й втричі краще!

Я зараз не маю на увазі, ті речі, що ви й так знаєте: безсонні ночі, підгузки, вагітність і всі зміни з тілом та психікою, роди, сидіння вдома, годування, відсутність особистого часу, фінансові витрати – все це фігня… Ваше життя після народження дитини зміниться і я маю на увазі не відсутність подорожей, чи відмову від старого укладу життя, ми маємо багато прикладів, які розвінчують ці стереотипи.

Все це тьмяніє, коли ви перший раз побачите сльозу на щоці вашої дитини. Коли фізично починаєш відчувати біль, коли твоє дитя страждає від колік, чи ба навіть просто вдряпнуло себе, коли не спить і стогне уві сні. Коли цілий день проходить на нервах, віддаєш чоловіку дитя на руки з твердим наміром найняти няню, втікти, переїхати до батьків, і йдеш в душ, і через десять хвилин так встигаєш заскучати за дитиною, що питання відпадають самі по собі.

Моїй доні чотири місяці, ми з чоловіком зо три рази вже ходили в кіно, залишаючи Аліску на моїх батьків і кожного разу за годину-пів до закінчення фільму в мене починалися напади хвилювання. До нас часто приходять друзі і у них з Алісою взаємна любов. Одного разу від нашого різкого голосного сміху доня злякалася і заплака — нормальна дитяча реакція, мені ж бо хотілося накинутися на всіх навколо. Цього ніхто не помічає, хіба що чоловік, для цього я прикладаю максимум своїх зусиль.

В соціальних мережах ходив вираз що ті люди, які народжують дітей, приречені на те що їхнє серце тепер буде бігати окремо, як не приторно це звучить, та дуже добре передає реальність.

Так що думайте, думайте добре, бо ви станете залежними не від самої дитини, а від своїх почуттів до неї.
А ми — мами і тата — будемо насолоджуватися своїми окремо бігаючими серцями і ніколи, нізащо не проміняємо своє залежне життя на «пожити для себе».

comments powered by HyperComments