Кожна мама знає, що малювання відіграє важливу роль у формуванні мовлення у дитини. Стимулювання дрібної моторики, а саме рух пальчиками: швидкий, повільний, свідомий, збільшує й активізує мовленнєву діяльність.

Тож перші уроки малювання можна починати, коли малюк навчився впевнено сидіти. Звісно, спочатку важко буде назвати цей витвір мистецтва малюнком, та психологи пишуть, що десь з восмимісячного віку дитина робить відкриття: вона усвідомлює зв’язок між рухами та лініями, що з’являються на папері.

363159

Малювання дуже допомагає впоратися з активними дітьми. Дуже воно підійде для тих, хто не може заспокоїти дитину чи коли дитині наснився поганий сон, чи вона просто чогось боїться.

Я обрала пальчикові фарби Djeco. Вони безпечні, яскраві, мають вликий об’єм і зручну упаковку, не надто рідкі, без запаху. Почали ми ними користуватись з 10 місяців, хоч на упаковці написано з одного року. Я думаю, нічого не станеться, якщо дитина трішки спробує пальчик, але це не означає, що можна згодувати їй цілий тюбик. Ще мені подобається, що в цих фарбах необмежений термін придатності и можна не переживати, що якщо дитині набридне — невикористані фарби пропадуть.

image1 (1)

Малювати можна разом чи залишити дитину саму і приділити трохи собі часу. Можна просто поспостерігати за процесом.

Юрчику не одразу сподобались фарби, вони були не приємні йому на руках. Та тепер він маже ними що завгодно: руки, ноги, обличчя. На Новий рік ми ніжкою намалювали хрещеним ось таку ялинку:

image1

Після малювання прибирання займає чимало часу, але це варте тридцяти хвилин маминого відпочинку.

 

comments powered by HyperComments