Якщо ви досі не знаєте, як пояснити дітям, навіщо ходити до музеїв, можете радіти. Культурний Проект підготував дитячі програми, на які дорослі й самі хотіли б піти. Це курси з мистецтва, де всі складні “їзми” та терміни замінили на практику. Адже краще один раз спробувати самому намалювати яблука Сезанна, ніж прочитати про художника в Вікіпедії. Тож обирайте — річні програми з мистецтва для дітей, курс для підлітків чи яскрава канікулярна програма?

арт хантери1000х600

“ART-хантери: досліджуємо та малюємо” — курс з мистецтва для наймолодших дітей 6-8 років. Дітлахам пропонують відчути себе справжніми арт-детективами: шукати на полотнах митців знайомі образи, речі та явища. Як їх зображували художники? Чому леви можуть бути зелені, а Моне малював звичайний міст десятки разів? Це курс, що пояснює техніки, стилі та закони мистецтва через паралелі з реальним світом. І звісно — тут чекає багато практики та веселощів, бо де ще можна малювати крилатих коней чи бальні сукні так само, як це робили генії?

Коли? Щовівторка о 17:00 в Національному музеї Тараса Шевченка

Деталі на сайті 

фотокомікси 1000х600

“PHOTO COMICS: стань автором власного коміксу” — це справжні творчі канікули. Програма триватиме 6 днів з 10:00 до 14:00 і пропонує спробувати себе в ролі комікс-творця. Окрім того, що куратор Кристина Хара розповість про історію комікс-форми, діти навчаться вигадувати сценарій та героїв, писати діалоги, оформлювати обкладинку, розберуться із правилами кадровки та кожен спробує себе в ролі режисера, продюсера, актора, та навіть художника-постановника. В програмі буде майстер-клас від професійного фотографа, а на десерт — власний друкований комікс.

Коли? З 30 жовтня по 4 листопада, 6 днів практики з 10:00 до 14:00, в Освітній станції 31В1.

Деталі курсу на сайті 

 

comments powered by HyperComments