Купання малюків це не тільки потрібна гігієнічна процедура, але можливість загартовувати дитинку та гарно провести час разом. Сьогодні ведмедик Whisbear розповідає, що потрібно взяти до ванної, щоб купання було не тільки безпечним, але і веселим!

1. Термометр для води. Пам’ятай, що новонароджені дуже сильно відчувають різницю навіть в один градус. Тому перший рік краще використовувати спеціальний термометр для визначення температури води у ванночці.

2. Губка або підставочка. Немовля ще не вміє добре тримати спинку у водичці. Тому на перших порах, особливо якщо доводиться купати малюка самостійно, прилаштуй підставку або губку у ванночку. Так мити крихітку набагато зручніше.

3. Пелюшка. Ми вже говорили, що перші рази малюк тільки звикає до водних процедур. А тому для комфортного купання краще занурювати немовля до води у пелюшці.

4. Дитячий круг для купання. У кінці першого місяця можна спробувати купати малюка у великій ванній. У нагоді стане спеціальний круг, який одягається навколо шиї.

5. Іграшки для купання. Коли дитинка почне сидіти, просто так купатися у ванній вже буде не так цікаво. Яскраві гумові іграшки будуть доречними. Тільки не купуй забавок з дрібними деталями чи мотузками. Бо малюк під час ігор може ненароком відламати їх і ковтнути.

6. Захисний козирок. Поки дитина маленька — вона не дуже активна, та й волосся на голові ще не так багато. Але якщо дитинка не любить, коли на її личко потрапляє вода або шампунь під час миття голови, то без спеціального захисного козирка не обійтися. Він призначений для малюків від 6 до 12 місяців і кріпиться відповідно до розмірів голівки.

7. Рушничок. Можна використовувати як звичайний махровий, так і купити спеціальний — зі зшитим куточком у вигляді каптура. У такий рушник набагато зручніше закутувати малюка.

comments powered by HyperComments