Сучасним мамам сучасні знання!
До Дня матері ТРЦ Dream Town запрошує на фестиваль: «DreaMама 2к18 — все, що потрібно мамі, щоб відповідати трендам у сучасному світі”.

В рамках фестивалю пройдуть майстер-класи відомих фотографів та спікерів:
— Актриса, ресторатор та телеведуча — Даша Малахова (Dasha Malakhova) поділиться досвідом, як бути сучасною мамою і при цьому все встигати.
— Як фотографувати дітей розкаже Julia Patyaka один з найкращих фотографів України по зйомці дітей та мам, репортер журналу People New York, резидент Fashion Week, почесний учасник проекту Instax Fujifilm Japan.
— Про сучасні технології та фототехніку розкаже та покаже спікер від компанії Canon Ukraine.
Вера Романова (Vera Romanova) — практичний психолог, кандидат психологічних наук, спікер програми ООН по роботі з людьми в складних життєвих умовах, розкаже як здійснювати свої мрії, домовлятися з усіма і при цьому бути мамою.
— Хто такі Діджитал Татусі , чому це не розкіш, а необхідність і чому Інстачоловік і Інстатато — це звучить гордо, розповідає Andrey Shabanov, ведучий щоденного шоу «Абзац», ведучий ток-шоу «Таємний агент», генеральний продюсер радіостанції «Просто Радіо», продюсер «Стенд-Ап Шоу», постійний слухач мотивуючих лекцій про сенс життя, на яких спікером виступає його дворічна донька Маша.
— Модератор зустрічі Анжела Єременко, засновник проекту Bad Mama з міні-лекцією «Дитина — твій Будда»: інтуїтивне виховання дітей.

На території фестивалю буде представлена галерея фотографій Юлії Патяки, встановлені фотозони, а для доньок які прийдуть з мамами буде можливість зробити макіяж та отримати спільне фото.
Місце проведення: ТРЦ Dream Town 2, атріум Африка, 2й поверх

Таймінг заходу:
11:00-11:15 Відкриття фестивалю
11:15- 13:15 Майстер-клас для мам — Юлія Патяка
13:15-13:30 Перерва
13:30-14:30 Лекція “ Як здійснювати мрії” — Віра Романова
14:30-15:00 Міні — лекція “Дитина твій Будда” — Анжела Єременко
15:00- 15:30 Лекція Canon
15:30-16:00 Перерва
16:00-17:00 “Нікуди без Діджитал татуся” — Андрій Шабанов
17:00-18:00 “Сучасна мама” — Даша Малахова

comments powered by HyperComments