Уявіть собі чарівний світ, де підлітки цікавляться навчанням, точно знають, чого вони хочуть у майбутньому, самостійно здобувають нові корисні навички, і все це — добровільно і з задоволенням.

Напевно, ви зараз подумали: “Було б чудово, якби таке взагалі було можливо. Але з моєю дитиною це нереально”.

Дійсно, багатьом батькам дуже болить ця тема. Ще вчора ваш малюк був слухняним та чемним, а вже сьогодні він викидає коники — бо має на все свою думку, прогулює уроки — бо йому там нецікаво, і демонстративно позіхає від нудьги, коли ви починаєте розмови про майбутнє. Прийдешні літні канікули наганяють на вас тяжкі роздуми, тому що звичайний табір дитину не влаштовує, бабуся з ним, таким самостійним, вже не впорається, а залишити підлітка без нагляду жоден з відповідальних батьків не погодиться. Чи існує рішення, яке б влаштувало усіх учасників цієї непростої ситуації?

Психологи говорять, що підлітковий вік — це вік бунту, вік самовираження. А ще в цей період найбільша жага знань. Тобто дітям цікаво все, але найбільше — те, що заборонено. Згадайте лише розмальовані стіни та зграйки юних дослідників на територіях занедбаних будівель. Навіть не хочеться думати, до яких наслідків можуть призвести ці досліди. Але стара істина рекомендує очолити бунт, якщо немає можливості його попередити. І зробити це набагато простіше, ніж здається.

Дитячу жагу знань та інтерес до забороненого пропонує задовольнити Культурний проект. Тим підліткам, що прагнуть потрапити до закинутих будівель, Культурний проект пропонує літній табір “Архітектура дітям. Закинуті території Києва”. Цікаво розібратись, як старий завод перетворюється на арт-простір, а занедбаний пустир — на чудовий парк? Чи будь-який об’єкт може отримати нове життя завдяки креативному архітектору? Як використовувати занедбані території та їх потенціал на користь місту? Під постійним наглядом тьютора та професійних архітекторів діти дослідять найцікавіші простори та об’єкти столиці, зрозуміють, що таке архітектурний проект, навчаться розробляти та презентувати свої ідеї. Табір передбачає багато екскурсій на свіжому повітрі, безліч практичних завдань та фінальну вечірку, де кожен учасник презентує свій проект.

Якщо ваша дитина вже визначилась з колом своїх інтересів і мріє про кар’єру архітектора — курс “Архітектура дітям. Модернізм” стане для неї найкращим варіантом літнього табору. Цілий тиждень досліджень: незвичайні та надзвичайні будівлі столиці, робота просто серед архітектурних пам’яток, фантастичний стрибок у паралельну реальність архітекторів та їх ідей. Діти навчаться креслити, малювати, вписувати будівлі у ландшафт та архітектуру міста, і навіть враховувати погодні умови! Під керівництвом професійного архітектора діти створять свій проект, який презентують на фінальній вечірці.

Якщо підліток має хист до малювання, але самостверджується на стінах сусідніх будівель, літній курс зі стріт-арту — саме те, що потрібно. Це абсолютно новий курс, завдяки якому юний художник не тільки дізнається про мурали та вуличне мистецтво столиці, але і навчиться самостійно створювати шедеври — від розробки ідеї до найменших деталей реалізації. У програмі майстер-клас від відомого художника-мураліста, воркшоп з сучасної архітектури у креативній майстерні, екскурсія містом, перегляд тематичних фільмів, і, звісно, вечірка з піцою. Діти розвинуть креативне мислення, навчаться працювати з перспективою, творитимуть у групах однодумців, що подарує купу чудових вражень та нових друзів.

Культурний проект вже 9 років реалізує освітні програми та курси з гуманітарних дисциплін. Завдяки найкращим викладачам та експертам лише у 2017 році з”явилось 12 нових курсів, а навчальні програми відвідали близько 3500 слухачів. Кожна лекція дає можливість втамувати “культурний голод” і знайти інтелектуальне спілкування, адже Культурний проект об’єднує людей, які шукають нові сенси та жадають розвиватися. Відтак, ми гарантуємо, що ваш підліток проведе літо з користю, отримає глибокі знання та навички, та найголовніше — щиро зацікавиться перспективним кар’єрним напрямком. Всі програми розраховані на дітей віком 10-15 років, отже, рішення очевидне: телефонуйте за номером 097-646-69-18 та реєструйте дитину на обраний курс літнього табору. І нехай ваше літо буде чарівним!

comments powered by HyperComments