Щоб стати успішною людиною, потрібно розвивати інтелектуальні та творчі здібності змалку. Інтелекту у нашому суспільстві приділяється достатньо уваги — карточки Домана та навчання по системі Монтессорі практично з пелюшок, англійська та математика у садочку, декілька іноземних мов та безліч додаткових занять, курсів та факультативів у школі. Часто у цій суворій системі дитина не має часу та можливості займатись творчістю.

Але науковці стверджують, що розвиваючи творчі навички, людина значно покращує і когнітивні здібності. Тобто ці дві сфери не просто взаємопов”язані, а напряму залежать одна від одної. Звичайно, навряд чи можна стати другим Да Вінчі, завзято вивчаючи математику чи хімію — для цього, насамперед, потрібен талант та значний хист. Але кожна культурна та освічена людина має відрізняти Мане від Моне і розбиратись у мистецтві ХХ сторіччя. І як приємний бонус — творчість розвиває інтелект.

 

Культурний проект представляє освітній курс для підлітків, який не тільки ознайомить з творчістю відомих художників, а і допоможе навчитись малювати самому. “На “ти” за Матіссом” — це курс, який дає можливість зрозуміти митців через персональний досвід. Тут не вчать сухій теорії та не грузять академічними термінами. На кожному занятті діти перевтілюються в художників ХХ сторіччя та вчаться мислити так само, як вони — бризкаючи фарбами, вигадуючи картини та втілюючи на папері свої фантазії. Курс розрахований на дітей віком від 9 до 12 років. Рівень художньої підготовки не має значення.

 

Для тих, хто вже пройшов перший курс та прагне і далі пізнавати мистецтво на дотик, є наступний рівень — курс “На “ти” за Матіссом 2.0”. Тут діти дізнаються, хто такий Мікеланджело та Да Вінчі, і сформують своє ставлення до них. Розбудять свою фантазію, навчаться експериментувати та загострять свій художній смак. Діти дослідять не тільки живопис, а і скульптуру, колажі, перфоманс і навіть еко-архітектуру. Передбачено одне спільне заняття з батьками — для кращого розуміння одне одного. Відвідати цей кус буде цікаво підліткам 10-12 років.

 

Щоб навчитися самовираженню у більш старшому віці, Культурний проект запрошує підлітків від 13 до 17 років відвідати курс “ART4TEENS”. Він розповість історії найсміливіших — бунтівників ХХ сторіччя, які творили революції та підштовхнули розвиток мистецтва. Курс дає 18 творчих занять, і у фіналі — персональну виставку кожного юного художника. Можна спробувати себе в ролі фотографа, художника, графіка, майстра колажу чи перфомера. Підлітки дізнаються, як конвертувати свій внутрішній стан та енергію у мистецтво, познайомляться з креативними методиками та навчаться генерувати ідеї. Курс буде цікавий справжнім бунтарям, які готові розтрощити стереотипи про межі самовираження.

 

Всі заняття проходять під керівництвом досвідчених кураторів та не потребують художньої підготовки чи додаткових навичок.

Культурний проект вже 9 років реалізує освітні програми та курси з гуманітарних дисциплін. Завдяки найкращим викладачам та експертам лише у 2017 році з’явилося 12 нових курсів, а навчальні програми відвідали близько 3500 слухачів. Кожна лекція дає можливість втамувати “культурний голод” і знайти інтелектуальне спілкування, адже Культурний проект об’єднує людей, які шукають нові сенси та жадають розвиватися. Відтак, ми гарантуємо, що ваш підліток проведе час з користю, отримає глибокі знання та навички, та найголовніше — щиро зацікавиться творчістю. Всі програми розраховані на дітей віком 10-17 років, отже, рішення очевидне: телефонуйте за номером 097-646-69-18 та зареєструйте дитину на обраний курс.

comments powered by HyperComments